Skopiuj link

Gaga / People (PL/EN)

23.06.2024 - 16:00 / Synagoga Wysoka, ul. Józefa 38, I piętro

Natalia Iwaniec  

Certyfikowana nauczycielka Gaga od 2012 roku, choreografka i tancerka. Pracowała jako nauczycielka i choreografka w takich zespołach i szkołach wyższych jak Rambert Dance Company, The Place czy Trinity Conservatory of Music and Dance w Londynie, National Dance Company Wales w Cardiff, jak i na festiwalach w całej Europie, m.in. International Dance Week Budapest. Obecnie Natalia pracuje jako niezależna artystka, która rozwija swój choreograficzny język w pracy z tancerzami i aktorami. 

 

Gaga/people  

Język ruchowy stworzony przez Ohada Naharina, wieloletniego dyrektora Batsheva Dance Company w Tel Avivie, Izraelu. Jest to metoda pracy z ciałem stworzona zarówno dla tancerzy – Gaga/dancers, jak i dla wszystkich pasjonatów tańca – Gaga/people. Na Festiwalu Natalia będzie prowadzić zajęcia Gaga/people, czyli zajęcia otwarte dla wszystkich. Podczas zajęć Gaga/people pracujemy nieustannie, w ciągłym ruchu, eksplorując różnego rodzaju fizyczne zadania. Wykraczamy poza swoją strefę komfortu, tańczymy, mierzymy się ze swoją słabością, rozwijamy świadomość ciała, korzystamy z wyobraźni. Wszyscy razem się poruszamy nie oceniając się nawzajem (pracujemy bez luster) jednocześnie nawzajem się inspirując. Zajęcia są przeznaczone dla każdego powyżej 16 roku życia. Nie jest potrzebne żadne wcześniejsze doświadczenie taneczne.

Warsztaty dla osób powyżej 16. roku życia. Bilety w cenie 50 PLN/Karnet – 150 PLN są dostępne na stronie 33.jewishfestival.pl/bilety/; liczba miejsc ograniczona (50 osób)